FC Slavoj Vyšehrad vs. FK Motorlet Praha B
12. kolo Pražský přebor neděle 27.10.2024 10:15 Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi

U 16 znovu předvedla solidní první půli, přesto na Zbraslavi padla 1:4

29. 09. 2024

U 17 „B“ – V ranním utkání na Zbraslavi v neděli 29. září byla rezerva mladšího dorostu Slavoje Vyšehrad lepším týmem, přesto jej prohrála 1:2. Po změně stran přidala domácí „sedmnáctka“ další dva góly, a tak nakonec vyhrála 4:1.

Po pěti odehraných zápasech má naše „šestnáctka“ stále tři body za vítězství nad Uhříněvsí a klesla z 11. na 12. místo tabulky Pražského přeboru U 17.

Domácí šli do vedení ve 24. min. gólem Čecha. Tři minuty nato po rohovém kopu Borymského hlavičkoval z vápna Musil a vyrovnal: 1:1! Protože však naše „šestnáctka“ další své šance v první půli zahodila, domácí trestali. Ve 33. min. jim Bláha znovu získal vedení 2:1. Druhý poločas už ze strany žlutočených nestál za nic, a tak Zbraslav ještě zvýraznila skóre. V 52. a 59. min. dával Kostiv dva góly na 3:1 a 4:1.

Naše U 16 v neděli 6. října přivítá doma na Vyšehradě „šestnáctku“ Braníku, pátou v tabulce. Utkání se hraje od 13 hodin.

U 17: SK Zbraslav – Slavoj Vyšehrad B 4:1 (2:1)

4. kolo Pražského přeboru mladšího dorostu, hráno v neděli 29. září 2024 na Zbraslavi. Branky: 52. a 59. Kostiv, 24. Čech, 33. Bláha – 27. Musil. Rozhodčí: Štursa – Kovacs, Šlechta. ŽK: Centoducati – Jireček, Borymskyi. Diváků: 60.

Zbraslav U 17: Čapek – Růžek, Centoducati, Krampera, Čech, Petráš, Drozd, Kostiv, Bláha, Valenta, Potočár. Na střídání Strohner, Vlček, Adam a Kovács. Trenéři Jan Hájek a Ondřej Bláha.

Vyšehrad U 16: Nedvídek – Kadlec, Sluka, Čeněk, Borymskyi – Cacara, Javůrek, Moravec, Prokop – Olusoga, Musil. Formou hokejového střídání se zapojili do hry také Holánek, Jireček, Cuc, Waller, Carmine a Sup. Trenér Aleš Carmine.