ČAFC Praha vs. FC Slavoj Vyšehrad
7. kolo Pražský přebor sobota 21.09.2024 10:30 K vodě 3186, 106 00 Praha 10-Záběhlice

U 17 sahala po vítězství, nakonec má ze Sokolova bod za remízu 2:2

17. 08. 2024

U 17 – Mladší dorostenci Slavoje Vyšehrad mají po dvou kolech nového ročníku skupiny B České divize U 17 čtyři body. Týden poté, co doma snadno přehráli Kosmnosy 8:2, remizovali v Sokolově na jeho hlavním stadionu 1:1.

V základní sestavě došlo na tři změny: namísto Mustafy Abubakra, Dostála a Weise se v ní objevili Karas, Grýgera a Tůma. První poločas vyhrál náš tým gólem, který dal Yanis Belcou po přihrávce od Alana Grýgery. Belcou se trefil už popáté a vede tabulku střelců této soutěže společně s mosteckým hráčem Černým.

Do poločasu byl Vyšehrad herně lepší, po obrátce domácí přidali. Výborně zachytal Nedvídek, přesto Západočeši deset minut před koncem vyrovnali, gól na 1:1 dal Hradský. V tabulce je Vyšehrad U 17 na čtvrtém místě.

Již ve středu 21. srpna čeká naše mladší dorostence tradiční pražské derby s Meteorem VIII v jeho areálu v Bedřichovské ulici. Výkop utkání „sedmnáctek“ je čtvrt hodiny po poledni.

U 17: Baník Sokolov – Slavoj Vyšehrad 1:1 (0:1)

2. kolo České divize mladšího dorostu (skupina B), hráno v sobotu 17. srpna 2024 v Sokolově. Branky: 80. Hradský – 12. Belcou. Rozhodčí: Jaroš – Melničuk, Valta. ŽK: Toth – M. Frank, Nguyen Duc Tiep. Diváků: 60.

Sokolov U 17: Kubal – Stolec, Toth, Fiala, Venený (85. Habor), Holovijčuk (77. Bolek), Komárek (64. Macht), Šimek (64. Hradský), Jelínek, Meinl (46. Zosimenko), Provazník. Trenéři Petr Schneider, Jan Liška a Svatopluk Jandl.

Vyšehrad U 17: Nedvídek – Phung Duc Kien (63. Wollner), M. Frank, Karas, Drdla – Steinbauer, Grýgera (57. Moudrý), Lano (63. Weis) – Strach (75. Koza), Belcou, Tůma (57. Nguyen Duc Tiep). Na lavičce byl ještě připraven brankář Tozbey. Trenéři Erik Šlechta a Jaroslav Klíma mladší.