FC Slavoj Vyšehrad vs. Mezinárodní svaz mládeže
2. kolo Pohár Pražského fotbalového svazu (Teskahor Cup) středa 18.09.2024 14:45 Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi

Na Kladně inkasovali dorostenci ve dvou zápasech celkem 13 gólů

28. 07. 2024

U 19 – Poslední červencová sobota dorostencům Slavoje Vyšehrad výsledkově ani trochu nevyšla. Ti starší (U 19) prohráli na Kladně s domácím týmem 0:5, zatímco mladší (U 17) dokonce 0:8.

Hrálo se na hřišti Kladno-Rozdělov a v dopoledním zápase „devatenáctek“ skončil první poločas 0:0. Vyšehrad jej mohl dokonce vyhrát, velkou šanci měl totiž hned na začátku utkání po rohovém kopu Štěpánek, bohužel nepodařilo se mu ji proměnit.

Po změně stran už byli Kladenští, kteří hrají vyšší soutěž, lepší, což potvrdili pěti góly. Pod výsledek se negativně podepsal fakt, že trenér Jaroslav Klíma mladší postrádal sedm hráčů, kteří připadají v úvahu pro základní sestavu U 19.

V neděli 4. srpna odcestují naši starší dorostenci na soustředění do Kácova a ještě téhož dne v 15 hodin se tam utkají s domácí „devatenáctkou“ Vlašimi, která je rovněž účastníkem České divize U 19.

U 19: SK Kladno – Slavoj Vyšehrad 5:0 (0:0)

Přípravné utkání v sobotu 27. července 2024 v Kladně-Rozdělově. Vyšehrad U 19: Čepela – Son Šíma, M. Štěpánek, Dovrtěl, Holý – Holubovský, Řezáč, Pytlíček – Špaček, Blummenthal, Binder. Do druhé půle střídali Ginzel, Vrabec, Trnka, Krasikov a Mufleh. Trenér Jaroslav Klíma mladší.