ČAFC Praha vs. FC Slavoj Vyšehrad
7. kolo Pražský přebor sobota 21.09.2024 10:30 K vodě 3186, 106 00 Praha 10-Záběhlice

U 19 srazily dva neuznané góly, prohrála s béčkem Bohemians 1:2

07. 09. 2024

U 19 – K souboji s „osmnáctkou“ Bohemians, vedoucím týmem tabulky, rozhodně nenastupovali starší dorostenci Slavoje Vyšehrad v roli favoritů, nakonec ale podali výkon, za který by si body zasloužili. Lídra skupiny B České divize U 19 zatlačili často do defenzivy, třikrát překonali jeho brankáře Hericha, platil ale jen vyrovnávací gól Tegelbeckerse na 1:1 (po akci Dovrtěla) v nastaveném čase první půle. Další trefy Vejvody a Tegelbeckerse už neplatily, minimálně jedna z nich však podle přesvědčení domácího týmu platit měla.

Oproti předchozímu utkání v České Lípě došlo na tři změny v základní sestavě: namísto tria Ginzel, Holý, Belcou se v ní tentokrát objevili Tesař, Holubovský a Vítovec. Za Bohemku nastoupil od druhé půle Patrik Krivosheev, mladší bratr obou opor našeho áčka mužů Saši a Míry Krivosheeva.

Lídr tabulky spoléhal na brejky a oba jeho góly dal hráč Hruša: první na 0:1 po necelé čtvrthodině hry a druhý, to už vítězný, na začátku druhé půle. Mladí šemíci některé další svoje šance neproměnili a přestože ani v tomto měření sil, v duelu celků z opačných pólů tabulky, nebyli horším týmem, výsledek byl špatný a znamenal pátou prohru z dosavadních šesti utkání. A to znamená pokles na předposlední 15. místo tabulky.

Naši „devatenáctku“ čeká v jejím sedmém podzimním vystoupení další pražské derby, tentokrát ve Vokovicích. Utkání Aritma – Vyšehrad se bude hrát v sobotu 14. září odpoledne od 15.15 hod.

U 19: Slavoj Vyšehrad – CU Bohemians Praha B 1:2 (1:1)

5. kolo České divize staršího dorostu (skupina B), hráno v sobotu 7. září 2024 na Vyšehradě. Branky: 45. (+1) Tegelbeckers – 13. a 47. Hruša. Rozhodčí: Jakl – Vlček, Vyskočil. ŽK: Holubovský – Hruša, Cibulka, Dolejší. Diváků: 70.

Vyšehrad U 19: Čepela –Tesař, Holubovský, Karas, Son Šíma – Trnka (74. Binder), Dovrtěl (64. Krasikov), Pytlíček (64. Mufleh) – Vejvoda (57. Belcou), Vítovec (74. Krejčí), Tegelbeckers. Na lavičce byl ještě připraven brankář Nedvídek. Trenéři Jaroslav Klíma mladší, Erik Šlechta a Jan Petříček.

Bohemians U 18: Herich – Klemsa, Kryts (46. J. Cibulka), Mudřík, Chramosta, Müller, Nohejl, Čížek (90. Dolejší), Štěpánek (46. P. Krivosheev), Hruša (79. Hejduk), K. Cibulka (86. Hrubý). Trenéři Bohuslav Hruša a Lukáš Mrkvička.