Následující zápas "A týmu"
FC Slavoj Vyšehrad vs. SK Rakovník
13. kolo Česká fotbalová liga sobota 23.10.2021 10:15 Vyšehrad UMT

Zápasy B-tým

Minulý zápas

FC Slavoj Vyšehrad B
FK Motorlet Praha B
12. kolo - Pražský přebor, 16.10.2021 10:30

Další zápas

SK Hostivař
FC Slavoj Vyšehrad B
13. kolo - Pražský přebor, sobota 23.10.2021 10:30
10:30
Hřiště: Hostivař T.

Všechny zápasy

sobota 29.05.2021 16:00
Přátelské utkání
Hřiště: hřiště SK Aritma UMT
SK Aritma Praha B x FC Slavoj Vyšehrad B
středa 09.06.2021 18:00
Přátelské utkání
Hřiště: hřiště TJ Spoje na Balkáně, Praha 3
TJ Spoje Praha x FC Slavoj Vyšehrad B
sobota 12.06.2021 12:00
Přátelské utkání
Hřiště: stadion FC Tempo, Ve Lhotce 1045/3, Praha 4
FC Tempo Praha x FC Slavoj Vyšehrad B
středa 16.06.2021 19:00
Přátelské utkání
Hřiště: stadion V Cibulkách 406/5, Praha 5-Košíře
SK Uhelné sklady Praha x FC Slavoj Vyšehrad B
středa 07.07.2021 18:30
Přátelské utkání
Hřiště: ul. Čs. armády 51, Štětí
SK Štětí x FC Slavoj Vyšehrad B
středa 14.07.2021 18:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x TJ Spoje Praha
úterý 20.07.2021 19:00
Přátelské utkání
Hřiště: hřiště V Úžlabině 320/23, Praha 10-Malešice
SK Junior Praha 1960 x FC Slavoj Vyšehrad B
neděle 25.07.2021 17:30
Přátelské utkání
Hřiště: Na Hřebenech II 1132/4, Praha 4-Podolí
AFK Slavoj Podolí B x FC Slavoj Vyšehrad B
1.kolo / neděle 01.08.2021 17:00
Pražský přebor
Hřiště: Sulovická ul. 998, Praha 21-Újezd nad Lesy
FK Újezd nad Lesy x FC Slavoj Vyšehrad B
2.kolo / sobota 07.08.2021 13:30
Pražský přebor
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad B x FK Dukla Jižní Město
3.kolo / neděle 15.08.2021 14:00
Pražský přebor
Hřiště: hřiště Na Pecích T. při ZŠ Hovorčovická
FK Admira Praha B x FC Slavoj Vyšehrad B
15.kolo / středa 18.08.2021 17:30
Pražský přebor
Hřiště: SC Radotín T.
Olympia Radotín x FC Slavoj Vyšehrad B
4.kolo / sobota 21.08.2021 13:30
Pražský přebor
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad B x FC Zličín
5.kolo / sobota 28.08.2021 10:15
Pražský přebor
Hřiště: Kolovraty T.
Sokol Kolovraty x FC Slavoj Vyšehrad B
6.kolo / středa 08.09.2021 17:30
Pražský přebor
Hřiště: stadion Uhelné sklady, V Cibulkách 406/5, Praha 5-Košíře
SK Uhelné sklady Praha x FC Slavoj Vyšehrad B
7.kolo / sobota 11.09.2021 10:15
Pražský přebor
Hřiště: Podolí T.
AFK Slavoj Podolí Praha x FC Slavoj Vyšehrad B
8.kolo / sobota 18.09.2021 13:30
Pražský přebor
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad B x SK Újezd Praha 4
9.kolo / sobota 25.09.2021 10:30
Pražský přebor
Hřiště: Kopanina T.
FC Přední Kopanina x FC Slavoj Vyšehrad B
3:0
10.kolo / sobota 02.10.2021 10:15
Pražský přebor
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad B x FK Viktoria Žižkov B
0:6
11.kolo / sobota 09.10.2021 10:15
Pražský přebor
Hřiště: Královice T.
Sokol Královice x FC Slavoj Vyšehrad B
3:2
12.kolo / sobota 16.10.2021 10:30
Pražský přebor
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad B x FK Motorlet Praha B
13.kolo / sobota 23.10.2021 10:30
Pražský přebor
Hřiště: Hostivař T.
SK Hostivař x FC Slavoj Vyšehrad B
10:30
14.kolo / sobota 30.10.2021 14:30
Pražský přebor
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad B x SK Třeboradice
14:30

Tabulka "A tým"

Česká fotbalová liga Z V R P B
3.
FC Písek
1373324
4.
Jiskra Domažlice
1364322
5.
SK Slavia Praha B
1363421
6.
SK Motorlet Praha
1363421
7.
FC Slavoj Vyšehrad
1363421
8.
FK Admira Praha
1347219
9.
FC Viktoria Plzeň B
1345417
10.
FC Slavia Karlovy Vary
1352617
Celá tabulka

Pozvánka na utkání B-týmu

SK Hostivař
Pražský přebor
sobota 23.10.2021 10:30
FC Slavoj Vyšehrad B
Všechny zápasy B-týmu

Výsledky

neděle 17.10.2021 17:30
FC Písek
Česká liga dorostu sk. A
1:1
FC Slavoj Vyšehrad U19
neděle 17.10.2021 15:15
FC Písek
Česká liga dorostu sk. A
3:1
FC Slavoj Vyšehrad U17
neděle 17.10.2021 10:15
SK Slavia Praha B
Česká fotbalová liga
1:2
FC Slavoj Vyšehrad
sobota 16.10.2021 12:15
MFK Trutnov
Česká dorostenecká divize sk. C
5:0
FC Slavoj Vyšehrad U16
sobota 16.10.2021 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká liga žáků U-14
0:7
SK Č. Budějovice Akademie
sobota 16.10.2021 10:30
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražský přebor
0:5
FK Motorlet Praha B
sobota 16.10.2021 10:00
MFK Trutnov
Česká dorostenecká divize sk. C
2:1
FC Slavoj Vyšehrad U18
sobota 16.10.2021 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U15
Česká liga žáků U-15
1:4
SK Dynamo Č. Budějovice akademie
sobota 16.10.2021 10:00
FK Neratovice - Byškovice
Česká liga žáků U-13 B
1:3
FC Slavoj Vyšehrad U13
sobota 16.10.2021 10:00
FK Neratovice - Byškovice
Česká liga žáků U-12 B
8:2
FC Slavoj Vyšehrad U12
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru