Zápasy U17
Minulý zápas
FC Slavoj Vyšehrad U17
FK Dukla Praha B
19. kolo - Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B), 23.03.2024 12:15
1:2
Další zápas
FK Neratovice-Byškovice
FC Slavoj Vyšehrad U17
20. kolo - Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B), pátek 29.03.2024 12:15
12:15
Všechny zápasy
pátek 21.07.2023 14:30
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x 1. FC Poruba U17
3:1
sobota 22.07.2023 12:30
Přátelské utkání
Hřiště: areál Orlická kotlina, Hradec Králové
Přátelské utkání
Hřiště: areál Orlická kotlina, Hradec Králové
Slavia Hradec Králové U17 x FC Slavoj Vyšehrad U17
5:6
neděle 23.07.2023 09:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x 1. FC Poruba U17
8:1
středa 02.08.2023 18:25
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x FK Meteor Praha VIII U17
3:2
1.kolo / sobota 05.08.2023 16:15
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Jos. Mánesa 187, Souš
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Jos. Mánesa 187, Souš
FK Baník Most-Souš x FC Slavoj Vyšehrad U17
2.kolo / sobota 12.08.2023 12:15
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Boženy Němcové 1780, Sokolov
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Boženy Němcové 1780, Sokolov
FK Baník Sokolov x FC Slavoj Vyšehrad U17
3.kolo / sobota 19.08.2023 12:30
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem
4.kolo / sobota 26.08.2023 12:30
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Na Vrchmezí 791, Praha 6-Suchdol
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Na Vrchmezí 791, Praha 6-Suchdol
FK Dukla Praha B x FC Slavoj Vyšehrad U17
5.kolo / sobota 02.09.2023 12:30
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x FK Neratovice-Byškovice
6.kolo / sobota 09.09.2023 14:45
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Nad Lávkou 105/6, Praha 6-Vokovice
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Nad Lávkou 105/6, Praha 6-Vokovice
SK Aritma Praha x FC Slavoj Vyšehrad U17
7.kolo / sobota 16.09.2023 12:30
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x FK Arsenal Česká Lípa
8.kolo / sobota 23.09.2023 12:45
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: areál U Plovárny 451/18, Teplice
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: areál U Plovárny 451/18, Teplice
FK Teplice B x FC Slavoj Vyšehrad U17
9.kolo / sobota 30.09.2023 12:30
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: stadion Sparta Krč, ul. Branická, Praha 4
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: stadion Sparta Krč, ul. Branická, Praha 4
FC Slavoj Vyšehrad U17 x FK Motorlet Praha B
10.kolo / sobota 07.10.2023 12:15
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Za Mlýnem 1774, Praha 4-Braník (hřiště UMT)
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Za Mlýnem 1774, Praha 4-Braník (hřiště UMT)
ABC Braník x FC Slavoj Vyšehrad U17
11.kolo / sobota 14.10.2023 12:30
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x FC Chomutov
12.kolo / sobota 21.10.2023 12:30
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Jiráskova 2096, Litvínov
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Jiráskova 2096, Litvínov
FŠ Litvínov x FC Slavoj Vyšehrad U17
13.kolo / sobota 28.10.2023 12:15
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x FC Slavia Karlovy Vary
0:1
14.kolo / sobota 04.11.2023 12:30
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x FK Viagem Ústí n. Lab. B
2:3
15.kolo / sobota 11.11.2023 12:00
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Bedřichovská 151/14, Praha 8 (hřiště UMT)
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Bedřichovská 151/14, Praha 8 (hřiště UMT)
FK Meteor Praha VIII x FC Slavoj Vyšehrad U17
neděle 21.01.2024 10:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x FC Tempo Praha U17
1:5
středa 24.01.2024 15:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x 1. SK Prostějov U17
2:3
sobota 27.01.2024 12:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x FC Sellier & Bellot Vlašim U17
9:0
středa 31.01.2024 17:00
Přátelské utkání
Hřiště: Hamerská 1307/1, Praha 14-Kyje (hřiště UMT)
Přátelské utkání
Hřiště: Hamerská 1307/1, Praha 14-Kyje (hřiště UMT)
FK Viktoria Žižkov U17 x FC Slavoj Vyšehrad U17
7:6
neděle 04.02.2024 12:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x Povltavská fotbalová akademie U17
1:3
sobota 10.02.2024 14:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x MFK Trutnov U17
3:2
sobota 17.02.2024 12:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x FK Příbram U16
2:2
středa 21.02.2024 12:45
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x FK Karpaty Lvov U17
3:2
neděle 25.02.2024 12:30
Přátelské utkání
Hřiště: stadion Františka Kloze, Kladno 1 (hřiště UMT)
Přátelské utkání
Hřiště: stadion Františka Kloze, Kladno 1 (hřiště UMT)
SK Kladno U17 x FC Slavoj Vyšehrad U17
4:3
neděle 03.03.2024 14:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x TJ Sokol Přestavlky muži
9:0
17.kolo / sobota 09.03.2024 10:00
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x FK Baník Sokolov
3:4
18.kolo / sobota 16.03.2024 12:15
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Horní Počaply 264, okres Mělník
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Horní Počaply 264, okres Mělník
SK Roudnice nad Labem x FC Slavoj Vyšehrad U17
3:5
19.kolo / sobota 23.03.2024 12:15
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x FK Dukla Praha B
1:2
20.kolo / pátek 29.03.2024 12:15
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Byškovická ul., Neratovice
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Byškovická ul., Neratovice
FK Neratovice-Byškovice x FC Slavoj Vyšehrad U17
12:15
21.kolo / sobota 06.04.2024 14:30
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x SK Aritma Praha
14:30
22.kolo / neděle 14.04.2024 12:15
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Boženy Němcové, 3221, Česká Lípa
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Boženy Němcové, 3221, Česká Lípa
FK Arsenal Česká Lípa x FC Slavoj Vyšehrad U17
12:15
23.kolo / sobota 20.04.2024 14:30
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x FK Teplice B
14:30
24.kolo / sobota 27.04.2024 12:15
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Pražská 75, Dobrovíz-Jeneč, okres Praha-západ
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Pražská 75, Dobrovíz-Jeneč, okres Praha-západ
FK Motorlet Praha B x FC Slavoj Vyšehrad U17
12:15
25.kolo / sobota 04.05.2024 14:30
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x ABC Braník
14:30
26.kolo / sobota 11.05.2024 12:15
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: SA Poliklinika. Mostecká 5886, Chomutov
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: SA Poliklinika. Mostecká 5886, Chomutov
FC Chomutov x FC Slavoj Vyšehrad U17
12:15
27.kolo / sobota 18.05.2024 14:30
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x FŠ Litvínov
14:30
28.kolo / neděle 26.05.2024 12:15
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Kollárova 553/19, Karlovy Vary-Drahovice
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Kollárova 553/19, Karlovy Vary-Drahovice
FC Slavia Karlovy Vary x FC Slavoj Vyšehrad U17
12:15
29.kolo / sobota 01.06.2024 12:15
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: TCM Klíše, Černá cesta, Ústí nad Labem
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: TCM Klíše, Černá cesta, Ústí nad Labem
FK Viagem Ústí n. Lab. B x FC Slavoj Vyšehrad U17
12:15
30.kolo / sobota 08.06.2024 12:15
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x FK Meteor Praha VIII
12:15
16.kolo / sobota 15.06.2024 15:15
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad U17 x FK Baník Most-Souš
15:15
Mládežnické týmy
Tabulka "A tým"
Pražský přebor | Z | V | R | P | B | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Slavoj Vyšehrad | 18 | 12 | 3 | 3 | 39 |
2. | FC Přední Kopanina | 18 | 12 | 1 | 5 | 37 |
3. | FC Tempo Praha | 18 | 11 | 3 | 4 | 36 |
4. | FC Zličín | 18 | 9 | 3 | 6 | 30 |
5. | Sokol Kolovraty | 18 | 9 | 3 | 6 | 30 |
6. | FK Motorlet Praha | 18 | 8 | 5 | 5 | 29 |
7. | ČAFC Praha | 18 | 8 | 5 | 5 | 29 |
8. | SK Střešovice 1911 | 18 | 9 | 2 | 7 | 29 |
Celá tabulka |
Pozvánka na utkání B-týmu
TJ Sokol Bílá Hora
Pražská I. B třída (skupina A)
pondělí 01.04.2024 15:30
FC Slavoj Vyšehrad B
|
||||||
Všechny zápasy B-týmu |
---|
Výsledky
neděle 24.03.2024 15:00
FC Slavoj Vyšehrad B
Pražská I. B třída (skupina A)
1:1
Mezinárodní svaz mládeže
|
||||||
neděle 24.03.2024 12:45
FC Háje Jižní Město
Pražský přebor staršího dorostu U19
4:2
FC Slavoj Vyšehrad U18
|
||||||
neděle 24.03.2024 12:00
FC Slavoj Vyšehrad U14
Česká divize starších žáků U14 (skupina C)
4:3
MFK Trutnov
|
||||||
neděle 24.03.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U15
Česká divize starších žáků U15 (skupina C)
2:4
MFK Trutnov
|
||||||
sobota 23.03.2024 14:30
FC Slavoj Vyšehrad U16
Pražský přebor mladšího dorostu U17
0:1
FK Meteor Praha VIII B
|
||||||
sobota 23.03.2024 12:15
FC Slavoj Vyšehrad U17
Česká divize mladšího dorostu U17 (skupina B)
1:2
FK Dukla Praha B
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:30
FC Zličín
Pražský přebor
2:3
FC Slavoj Vyšehrad
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:00
FC Slavoj Vyšehrad U19
Česká divize staršího dorostu U19 (skupina B)
1:3
FK Dukla Praha B
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:00
SK Vysoké Mýto
Česká divize mladších žáků U13 (skupina C)
2:8
FC Slavoj Vyšehrad U13
|
||||||
sobota 23.03.2024 10:00
SK Vysoké Mýto
Česká divize mladších žáků U12 (skupina C)
20:1
FC Slavoj Vyšehrad U12
|
||||||
Všechny výsledky A-týmu |
---|