Následující zápas "A týmu"
FK Blansko vs. FC Slavoj Vyšehrad
24. kolo Fortuna národní liga sobota 15.05.2021 17:00 stadion v Mlýnské ulici - Blansko

Zápasy U18

Minulý zápas

FK Náchod
FC Slavoj Vyšehrad U18
15. kolo - Česká dorostenecká divize sk. C, 28.11.2020 10:00
10:00

Všechny zápasy

středa 12.08.2020 10:00
Přátelské utkání
Hřiště: hřiště ZŠ Hovorčovická, Kobylisy
FK Admira Praha U19 x FC Slavoj Vyšehrad U18
1.kolo / sobota 22.08.2020 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U18 x FK Admira Praha B
středa 26.08.2020 14:00
Přátelské utkání
Hřiště: stadion Slavoj Vyšehrad
FC Slavoj Vyšehrad U18 x FK Dukla Praha U17
2.kolo / sobota 29.08.2020 15:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Královice T.
FK Viktoria Žižkov B x FC Slavoj Vyšehrad U18
3.kolo / sobota 05.09.2020 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U18 x CU Bohemians Praha B
4.kolo / sobota 12.09.2020 12:15
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Městský stadion T.
RMSK Cidlina Nový Bydžov x FC Slavoj Vyšehrad U18
5.kolo / sobota 19.09.2020 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U18 x FK Čáslav
6.kolo / sobota 26.09.2020 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Svitavy T.
TJ Svitavy x FC Slavoj Vyšehrad U18
7.kolo / sobota 03.10.2020 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U18 x Český lev-Union Beroun
8.kolo / sobota 10.10.2020 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Na Lukách - UMT
FC Sellier & Bellot Vlašim x FC Slavoj Vyšehrad U18
9.kolo / sobota 17.10.2020 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U18 x ABC Braník
10:00
10.kolo / sobota 24.10.2020 12:15
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Trutnov - UMT
MFK Trutnov x FC Slavoj Vyšehrad U18
12:15
11.kolo / sobota 31.10.2020 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U18 x TJ Sokol Třebeš
10:00
12.kolo / sobota 07.11.2020 09:30
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U18 x TJ Praga Vysočany
09:30
13.kolo / sobota 14.11.2020 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Brankovická - UMT
SK Sparta Kolín x FC Slavoj Vyšehrad U18
10:00
14.kolo / sobota 21.11.2020 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U18 x SK Střešovice 1911
10:00
15.kolo / sobota 28.11.2020 10:00
Česká dorostenecká divize sk. C
Hřiště: 1. máje - UMT
FK Náchod x FC Slavoj Vyšehrad U18
10:00

Tabulka "A tým"

Fortuna národní liga Z V R P B
10.
FC Vysočina Jihlava
2377928
11.
FK Varnsdorf
23610728
12.
FC MAS Táborsko
23671025
13.
FK Blansko
23651223
14.
FC Slavoj Vyšehrad
2312205
Celá tabulka

Výsledky

sobota 08.05.2021 17:00
FC Slavoj Vyšehrad
Fortuna národní liga
1:2
FK Varnsdorf
středa 05.05.2021 17:30
FC Vlašim
Fortuna národní liga
3:1
FC Slavoj Vyšehrad
sobota 01.05.2021 17:00
FC Slavoj Vyšehrad
Fortuna národní liga
1:2
SK Líšeň
sobota 24.04.2021 17:00
FK Fotbal Třinec
Fortuna národní liga
3:0
FC Slavoj Vyšehrad
neděle 18.04.2021 15:00
FC Slavoj Vyšehrad
Fortuna národní liga
0:1
1.SK Prostějov
středa 14.04.2021 16:00
FK Ústí nad Labem
Fortuna národní liga
1:0
FC Slavoj Vyšehrad
sobota 10.04.2021 16:30
FC Slavoj Vyšehrad
Fortuna národní liga
1:4
FC Hradec Králové
středa 07.04.2021 16:30
FC MAS Táborsko
Fortuna národní liga
4:0
FC Slavoj Vyšehrad
sobota 03.04.2021 16:30
FC Slavoj Vyšehrad
Fortuna národní liga
0:4
MFK Chrudim
sobota 13.03.2021 10:15
FC Slavoj Vyšehrad
Fortuna národní liga
1:2
FK Viktoria Žižkov
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru