Následující zápas "A týmu"
FK Blansko vs. FC Slavoj Vyšehrad
24. kolo Fortuna národní liga sobota 15.05.2021 17:00 stadion v Mlýnské ulici - Blansko

Zápasy U19

Minulý zápas

FC Slavoj Vyšehrad B
FC Slavoj Vyšehrad U19
Přátelské utkání, 12.12.2020 10:00

Všechny zápasy

neděle 02.08.2020 10:00
Přátelské utkání
Hřiště: hřiště Sokol Libiš
Sokol Libiš x FC Slavoj Vyšehrad U19
středa 05.08.2020 18:00
Přátelské utkání
Hřiště: hřiště Jílové
FC Jílové x FC Slavoj Vyšehrad U19
neděle 09.08.2020 10:00
Přátelské utkání
Hřiště: hřiště Sparta Mratín
FK Neratovice U19 x FC Slavoj Vyšehrad U19
neděle 16.08.2020 14:00
Přátelské utkání
Hřiště: stadion Slavoj Vyšehrad
FC Slavoj Vyšehrad U19 x SK Aritma Praha U19
1.kolo / neděle 23.08.2020 10:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: stadion Slavoj Vyšehrad - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U19 x SK Kladno
2.kolo / neděle 30.08.2020 10:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Rokycany
FC Rokycany x FC Slavoj Vyšehrad U19
3.kolo / neděle 06.09.2020 10:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U19 x FC Viktoria Plzeň B
5.kolo / neděle 20.09.2020 10:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U19 x FK Baník Sokolov
6.kolo / neděle 27.09.2020 10:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Vyšehrad UMT
FC Slavoj Vyšehrad U19 x FK Motorlet Praha
4.kolo / středa 30.09.2020 15:45
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Benešov UMT
SK Benešov U19 x FC Slavoj Vyšehrad U19
7.kolo / neděle 04.10.2020 10:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U19 x CU Bohemians Praha
8.kolo / neděle 11.10.2020 10:15
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: hřiště Soukeník - Sezimovo Ústí T.
FC MAS Táborsko x FC Slavoj Vyšehrad U19
9.kolo / neděle 18.10.2020 10:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U19 x FK Viktoria Žižkov
10:00
10.kolo / neděle 25.10.2020 10:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Burketova T.
FC Písek x FC Slavoj Vyšehrad U19
10:00
11.kolo / neděle 01.11.2020 10:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U19 x SK Dynamo Č. Budějovice akademie B
10:00
12.kolo / neděle 08.11.2020 10:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U19 x SK Slavia Praha B
10:00
13.kolo / neděle 15.11.2020 13:45
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: SK Petřín Plzeň UMT
SK Petřín Plzeň x FC Slavoj Vyšehrad U19
13:45
14.kolo / neděle 22.11.2020 10:00
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Mikuláše z Husi - UMT
FC Slavoj Vyšehrad U19 x 1.FK Příbram fotb. akademie
10:00
15.kolo / neděle 29.11.2020 10:30
Česká liga dorostu sk. A
Hřiště: Baník Souš - UMT
FK Baník Most Souš x FC Slavoj Vyšehrad U19
10:30
sobota 12.12.2020 10:00
Přátelské utkání
Hřiště: Slavoj Vyšehrad UMT, ul. Mikuláše z Husi
FC Slavoj Vyšehrad B x FC Slavoj Vyšehrad U19

Tabulka "A tým"

Fortuna národní liga Z V R P B
10.
FC Vysočina Jihlava
2377928
11.
FK Varnsdorf
23610728
12.
FC MAS Táborsko
23671025
13.
FK Blansko
23651223
14.
FC Slavoj Vyšehrad
2312205
Celá tabulka

Výsledky

sobota 08.05.2021 17:00
FC Slavoj Vyšehrad
Fortuna národní liga
1:2
FK Varnsdorf
středa 05.05.2021 17:30
FC Vlašim
Fortuna národní liga
3:1
FC Slavoj Vyšehrad
sobota 01.05.2021 17:00
FC Slavoj Vyšehrad
Fortuna národní liga
1:2
SK Líšeň
sobota 24.04.2021 17:00
FK Fotbal Třinec
Fortuna národní liga
3:0
FC Slavoj Vyšehrad
neděle 18.04.2021 15:00
FC Slavoj Vyšehrad
Fortuna národní liga
0:1
1.SK Prostějov
středa 14.04.2021 16:00
FK Ústí nad Labem
Fortuna národní liga
1:0
FC Slavoj Vyšehrad
sobota 10.04.2021 16:30
FC Slavoj Vyšehrad
Fortuna národní liga
1:4
FC Hradec Králové
středa 07.04.2021 16:30
FC MAS Táborsko
Fortuna národní liga
4:0
FC Slavoj Vyšehrad
sobota 03.04.2021 16:30
FC Slavoj Vyšehrad
Fortuna národní liga
0:4
MFK Chrudim
sobota 13.03.2021 10:15
FC Slavoj Vyšehrad
Fortuna národní liga
1:2
FK Viktoria Žižkov
Všechny výsledky A-týmu
Nahoru